Weekaanbod

Weekaanbod vanaf september 2020*

Maandag

Dinsdag

14.00-16.00 Danscafé 50+ (Parothea) 16.00-17.00 Bollywood 6-10j (Danswijzer)
14.00-17.00 Samana creatief (Samana) 16.00-16.55 Preballet 4+ (Danswijzer)
18.30-20.00 Hedendaags Klassiek advanced (Danswijzer) 16.00-17.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer)
19.00-20.00 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) 17.00-18.00 Modern dance basis 8-12j (Danswijzer)
20.00-21.30 Hedendaags Klassiek adulten intermediate (Danswijzer) 17.00-18.00 Bollywood 6-10j (Danswijzer)
20.15-21.30 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) 17.00-18.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer)
18.00-19.30 Modern dance intermediate (Danswijzer)
18.00-19.00 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer)
20.00-22.30 Toneelgroep De Leiezonen
19.00-20.30 OLM (Peter Van Lierde)

Woensdag

Donderdag

9.00-10.00 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) 19.00-22.00 Instituut voor de jachtopleiding
10.00-11.00 Starten 2 dans adulten (Danswijzer) 19.30-22.00 Westlander muziek mij
13.00-14.00 Breakdance 12+ (Break&Dance) 19.00-22.00 Praatcafé (Parothea)
13.15-14.15 Urban 6-7j (Break&Dance)
14.00-15.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer
14.00-15.00 Breakdance 8-12j (Break&Dance)
14.15-15.15 Urban 8-9j (Break&Dance)
15.00-16.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer
16.00-17.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer
15.15-16.10 Preballet 4+ (Danswijzer)
15.15-16.15 Jazzdance 8-12j (Danswijzer)
16.15-17.15 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer)
16.15-17.15 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer)
17.15-18.15 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer)
17.15-18.30 Jazzdance intermediate (Danswijzer)
18.30-19.30 Girly mix 15+ (Danswijzer)
18.30-20.00 Hedendaags Klassiek intermediate (Danswijzer)
20.00-21.30 Hedendaags Klassiek adulten basis (Danswijzer)
19.30-20.30 Start 2 dance adulten (Danswijzer)
20.30-21.30 Bellydance (Danswijzer)

Vrijdag

Zaterdag

10.00-11.30 Hedendaags Klassiek Open Level (Danswijzer) 9.00-10.00 Preballet 4+ (Danswijzer)
14.00-15.00 Dansmix adulten (Break&Dance) 9.00-10.00 Urban 9-12j (Break&Dance)
16.00-17.00 Mini-reeks Kinderyoga 4-7j (Break&Dance) 9.00-10.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer
16.00-17.00 Minireeks (6les) Urban (Break&Dance) 10.00-11.00 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer)
17.00-18.00 Minireeks knuffeldans (ouder+kind 3-5j) Break&Dance) 10.00-11.00 Urban intermediate 12+ (Break&Dance)
17.00-18.00 Mini-reeks Kinderyoga 8-10j (Break&Dance) 10.00-11.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer
20.00-22.30 Toneelgroep De Leiezonen 11.00-12.00 Pointes basis (Danswijzer)
11.00-12.00 Urban basis 12+ (Break&dance)
11.00-12.00 crea-atelier 6-12j (Danswijzer)
13.00-15.00 Choreo Selfmade (Danswijzer)

Zondag

9.00-12.00 Instituut voor de jachtopleiding
10.00-12.00 Choreo Selfmade (Danswijzer)